Thank You EU

Dziękuję za możliwość podróżowania po Europie bez żadnych przeszkód.

Zbigniew
Jamiołkowski
mazowieckie

Dzięki za wiele!

Dziękuję Ci Unio za inwestycję w mój rozwój – możliwość wyjazdu na staże, realizację cennych kursów, poznawania ciekawych ludzi, za nowe drogi, środki komunikacji miejskiej, za odnawianie łódzkich muzeów, uczelni, ośrodków kultury i kamienic, za rozwój lokalnych firm, za wsparcie szpitali, policji i straży pożarnej oraz wiele innych inicjatyw, które zmieniły mój region i sprawiły, że inni chętnie go odwiedzają.

Agnieszka
Urbaniak
łódzkie

Thank you very much

Thank you EU for helping Poland overcome hundreds of years of marginalisation and underdevelopment

We want to be at the heart of EUROPE despite our authoritarian government pushing us out of EU and in the arms of Russia. Please keep in mind most of Poles want to be European.

Please have patience and please keep putting more and more pressure on our useless government to stay true to core European values.

Warmest regards
Jacek

Jacek
Łuczak
Mazowieckie

Podziekowanie

Dziękuję Ci Unio za to, ze pomagałaś nam przez ostatnie kilkanaście lat w cywilizacyjnym rozwoju mojego kraju.

Danuta
Osadca
Województwo

Podziękowanie

Za współfinansowanie dla Gdyni zakupu pociągów iCC przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Danka
Stępkowska
Kujawsko-Pomorskie

Podziękowanie

Za pomorskie trasy rowerowe o znaczeniu międzynarodowym.
Beneficjentem jest Gmina Miasta Sopotu.

Danka
Stępkowska
Kujawsko-Pomorskie

Podziękowanie

Za możliwość wyjazdu za granicę bez wizy i paszportu, dzięki czemu mogłem w tych krajach legalnie pracować i je zwiedzić. Poznałem tam fajnych ludzi.

Grzegorz
Broda
Mazowieckie

samorządowiec

Dziękuję za wszelkie środki jakie powiatowi świdnickiemu udało się pozyskać na programy oświatowe, drogowe i społeczne w latach 2006 – 2018 tj. kwotę około 150 milionów złotych.

Zygmunt
Worsa
Dolnośląskie

podziękowanie

Dziękuję za Solidarność UE i wielki rozwój mojego kraju jestem szczęśliwa i dumna, że doczekałam tej chwili, że mogę powiedzieć jestem Polką i Europejką i pragnę, by moje przyszłe pokolenia żyły w Europie.

Elżbieta
Kubasiak
wielkopolskie