Dziękuję Ci UNIO…

Dziękuję Ci Unio za to, że zorganizowalaś to wszystko, całą strategię w taki sposób, że my Polacy znaleźliśmy się w Twoim szanownym gronie!
Zyskaliśmy wymarzoną wolność, niezależność, prawdziwą niepodległość, możliwości nieograniczonego rozwoju, wolność wyborów na płaszczyznach dotąd niedostępnych dla wielu Polaków!
Dziękuję Ci za to, że mogę się czuć członkiem Wspólnoty, która szanuje człowieka i jego prawa w każdej dziedzinie życia, że spełniło się marzenie wielu pokoleń Polaków o przynależności do zachodzniej kultury!!!

Piotr
Bugalski
Kujawsko-pomorskie

Dziękuję

Dziękuję Ci, Unio, za możliwość przejechania od Helsinek do Lizbony na dowodzie osobistym. I za inną, szerszą i większą europejską tożsamość.

Michał
Kubalski
mazowieckie

podziękowanie

Dzięki Unii żyć mogę w kraju bezpiecznym i zasobnym. A z korzyści osobistych – to dzięki autobusom niskopodłogowym mogłam dłużej pracować i dzięki temu mam wyższą emeryturę!

Monika
Pawłowska
małopolskie

Mój DOM

Dziękuję, że mogę czuć się Europejką, w każdym miejscu, gdzie jestem w podróży, cieszyć się, że jestem u siebie. Poznawać ludzi i być z nimi, rozumieć ich. Cieszę się, że teraz to jest możliwe.

Ilona
Warwas
Śląskie

Dziękuję za bycie solidarny.

Dziękuję za możliwość bycia w wielkiej europejskiej rodzinie. Za sprawy i rzeczy duże i małe. Za zmiany i za nadzieję na przyszłość.

Kamila
Królewicz
Kujawsko-pomorskie

Lekarz stomatolog

Dziękuję za to że żyjemy w CAŁEJ EUROPIE, że nie musimy nikogo prosić o zgodę, że wystarczy dowód osobisty do podróży, że nie ma GRANIC.

Piotr
MALICKI
pomorskie